2D Asansör olarak bizler,AB teknik mevzuatı 95/16/EC sayılı Asansör Direktifine ve  Ağustos 2017 itibari ile yürürlüğe giren EN 81-20/50(Asansörler - Yapım ve montaj için güvenlik kuralları - İnsan ve yük taşıma amaçlı asansörler - Bölüm 20: İnsan ve yük asansörleri / Asansörlerin yapımı ve kurulumu için güvenlik kuralları - İnceleme ve deneyler - Bölüm 50: Asansör bileşenlerinin tasarım kuralları, hesaplamaları, incelemeleri ve deneyleri) standartlarına uygun asansörler imal etmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin her türlü talebini karşılamaktayız.

Paket asansörler veya müşteriye özel tasarımlar sunarak Elektrikli ve Hidrolik asansörler imal etmekteyiz. Mimariye bağlı olarak Makine daireli veya Makine dairesiz asansör seçeneklerimiz mevcuttur.

Şahıs, Yük, Hastane, Servis asansörü sınıflarında imal ettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerle her zaman çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Tasarladığınız mimari projelerinizde, 2D Asansör olarak on beş yıla varan mühendislik ve uygulama tecrübemizle her zaman yanınızdayız.

Teknik destek ve fiyat teklifi için sitemizde bulunan Keşif Talep Formunu doldurmanız veya iletişim bölümündeki telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.