Ülkemizin gelişen ve değişen mimari yapısının artık vazgeçilmez bir parçası haline gelen asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yollarının montajı, revizyonu, arıza-bakım hizmetlerini, kaliteden ödün vermeden, hızlı, güvenilir hizmet anlayışı ile yerine getirmek amacıyla kurulan firmamız, sektördeki on beş yıllık mühendislik ve iş bitirme deneyimini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan onur duymaktadır.

İstanbul, Sancaktepe merkezli kurulan firmamızı ve verdiğimiz hizmetlerimizi, insan ve çevre odaklı olarak sürekli güncellenen standartlar ışığında bizde güncel tutmaktayız. Birinci önceliğimiz her zaman müşterilerimizin güvenliği olmuştur. Bunun devamında teknik olarak mümkün olan en üst seviyedeki konforu müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Hizmetlerimizi, teknolojinin sunduğu olanaklardan faydalanarak, her zaman ulaşılabilir kılmak için, sektöre özel olarak tasarlanmış yazılımlar kullanarak vermekteyiz. Bu sayede anlık ve seneler öncesinin arıza kayıtları, değiştirilen malzemeler vb. hizmetler istenildiği an müşterilerimizin bilgisine sunulabilmekte ve bu bilgiler değerlendirilerek müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Bu doğrultuda sizleri de 2D ailesine katılmaya davet ediyoruz.